free html web templates

Profesionální opravy LCD u mobilů a tabletů vybraných značek
Výměny skel u vybraných modelů technologií OCA


Výměny a opravy LCD displejů provádíme  pouze u vybraných značek.
Apple, Samsung, Sony, Lenovo, Xiaomi, Huawei

Jak se opravují samotná skla

Popis metod oprav a výměn krycích skel mobilních telefonů a tabletů

Při opravě či výměně skla je možno použít několik metod, které jsou různě časově i finančně náročné. Na internetu lze nalézt mnoho návodů, opravných sad včetně nářadí a zaručených postupů, jak docílit opravy skla levně. Rádi bychom vás tedy krátce seznámili se způsoby oprav skel a jejich úskalími.

Každému lepení předchází nejprve odstranění původního skla a očištění displeje od nečistot a zbytků lepidla. Dále lze postupovat pomocí těchto metod:

Lepení pomocí UV lepidla - po obvodu nebo celoplošně

Po očištění původního displeje se lepidlo nanese po obvodu nebo po celé jeho ploše a vytvrdí UV lampou. Bohužel se může stát, že lepidlo zateče k čidlům a kabelovým spojům, což může zapříčinit znefunkčnění displeje či reproduktoru sluchátka, kromě toho hrozí i vznik bublin mezi displejem a sklem. Při pouze obvodovém lepení navíc hrozí i znečištění od prachu a drobných nečistot. Tuto metodu v našem servisu již nepoužíváme, protože ji nepovažujeme za dostatečně kvalitní, a spadá spíše do kategorie domácích kutilských oprav svépomocí.


OCA laminování

Jedná se o lepení skel pomocí tzv. LOCA folií, kdy se v bezprašném boxu na displej nanese celoplošně vrstva speciálního opticky čirého lepidla (gelu) a vloží se na několik minut do termovakuové pece, což zaručuje zachování původních světelných vlastností a zabraňuje vzniku bublin. Tato metoda je shodná s postupem užívaným ve výrobě, vyžaduje však odborné zkušenosti, značnou zručnost a profesionální vybavení. I tak je ekonomicky výhodná při zachování vysoké kvality.


Lepení oboustrannou lepící páskou

Někteří výrobci výše uvedenou metodu nepoužívají a jejich telefony a tablety jsou lepeny pouze oboustrannou lepící páskou, kdy je lepící vrstva nanesena pouze po okrajích. V případě, že s k nám dostane takový telefon, opravíme ho stejným způsobem, jaký byl užit výrobcem.


Výměna celého kompletu LCD + sklo

Samostatnou metodou je pak výměna celého displeje i se sklem, u některých modelů je vzhledem k ceně dílů a pracnosti tento postup levnější než jen výměna krycího skla.


V případě, že se rozhodnete svěřit opravu svého přístroje někomu jinému, je vždy ve Vašem zájmu se dotázat, jakou metodou bude při opravě přístroje postupováno.


Mobirise

Poptávka

Možnost poptávky ceny opravy LCD u vybraných značek

Jak sjednat servis

Chcete provést opravu? Jak předat zařízení?

Metody oprav lepených skel

Ne všechny modely lze opravit pouhou výměmou skla a ne vždy se vyplatí.

Reference

Úspěšnost oprav

Kontakt

Adresa:

jCR, Benešovská 432/3, 405 02 Děčín Nové město
IČ 49115618, jsme plátci DPH

Telefon:

412 523 586, 777 738 775, 777 738 776

E-mail:

obchod @jcr-dc.cz
poptávkový formulář zde: POPTÁVKA

Provozní doba servisu:

Pondělí - Pátek  8:00 - 16:00 hod.