online site builder

Profesionální opravy LCD u mobilů a tabletů vybraných značek
Výměny skel u vybraných modelů technologií OCA


Výměny a opravy LCD displejů provádíme  pouze u vybraných značek.
Apple, Samsung, Sony, Lenovo, Xiaomi, Huawei

O firmě

Vznik naší firmy je datován rokem 1999, kdy základní činností byl prodej IT techniky a její servis. Od té doby jsme prošli vývojem, který nás během let navedl do specializací a servisních prací v konkrétních oblastech. Od roku 2003 provádíme autorizovaný záruční servis počítačů Lynx a od roku 2008 značky Premio. Autorizovaný záruční servis profesionálních tiskáren Kyocera od roku 2004. Během let jsme získali mnoho zkušeností se servisem notebooků a výměnou displejů, které umíme i u notebooků Apple a desktopů Apple iMac.

S přibývajícím časem a stoupajícími zkušenostmi se začalo objevovat čím dál více požadavků na opravu displejů a skel tabletů a dotykových telefonů. Bylo proto vytvořeno speciální oddělení na tyto opravy, zrealizovány vlastní a přímé dovozy kvalitních náhradních dílů ze zahraničí a rozhodnuto o zprovoznění těchto stránek pro možnost zjištění cen a elektronické objednání servisu i se zajištěním svozu zakázky od zákazníků.

V současné době zaměstnáváme šest osob. Naše firma je také zároveň pracoviště s chráněnými místy, kdy příležitost dostávají i osoby se zdravotním znevýhodněním. Snahou a budoucím směrováním je neustálé zvyšovaní jak systémové části pro důsledné zpracovaní administrativy objednávek, tak stálé zdokonalování technického zázemí a profesních schopností techniků.

 

Poptávka

Možnost poptávky ceny opravy LCD u vybraných značek

Jak sjednat servis

Chcete provést opravu? Jak předat zařízení?

Metody oprav lepených skel

Ne všechny modely lze opravit pouhou výměmou skla a ne vždy se vyplatí.

Reference

Úspěšnost oprav

Kontakt

Adresa:

jCR, Benešovská 432/3, 405 02 Děčín Nové město
IČ 49115618

Telefon:

412 523 586, 777 738 775, 777 738 776

E-mail:

obchod @jcr-dc.cz
poptávkový formulář zde: POPTÁVKA

Provozní doba servisu:

Pondělí - Pátek  8:00 - 16:00 hod.